1. Stockholm

    23935

    +87 Tänään

    0%
  2. Västra Götaland

    19299

    +95 Tänään

    0%
  3. Jönköping

    4820

    +13 Tänään

    0%
  4. Skåne

    4065

    +81 Tänään

    2%
  5. Östergötland

    3786

    +16 Tänään

    0%
  1. +465 Tänään1%

    84101

    Vahvistettu

  2.   

    33

    In IVA

  3. +2 Tänään0%

    5793

    Kuollut

Alueet

Alue Vahvistettu Vahvistettu tänään Kuollut Kuollut Tänään
Stockholm239358723870
Västra Götaland19299958431
Jönköping4820131800
Skåne4065812781
Östergötland3786162710
Uppsala3688212390
Gävleborg3203141620
Västmanland270491800
Örebro2594111730
Sörmland241542540
Dalarna203341740
Halland194823790
Västernorrland1841171330
Norrbotten16559880
Kronoberg1265241040
Jämtland11602600
Värmland111011730
Västerbotten93510310
Kalmar8058620
Blekinge5504150
Gotland290270
Total8410146557932

Päivämäärän mukaan

Päivämäärä Vahvistettu Vahvistettu tänään Kuollut Kuollut Tänään
2020-08-138410146557932
2020-08-128363629357914
2020-08-118334318857873
2020-08-108315555857844
2020-08-0982597057800
2020-08-088259744857801
2020-08-07821491257791
2020-08-068213751257786
2020-08-058162533257728
2020-08-048129314557641
2020-08-038114849957633
2020-08-0280649057600
2020-08-01806497057604
2020-07-31805795857564
2020-07-3080521346575211
2020-07-298017523457418
2020-07-287994135357336
2020-07-27795883857272
2020-07-26795509157251
2020-07-257945912357240
2020-07-2479336277572425
2020-07-237905923556999
2020-07-2278824310569019
2020-07-217851426556718
2020-07-2078249146566311
2020-07-197810311056520
2020-07-1877993382565210
2020-07-1777611367564225
2020-07-167724435756177
2020-07-1576887431561029
2020-07-1476456470558117
2020-07-1375986166556410
2020-07-127582010955540
2020-07-117571144755540
2020-07-1075264470555422
2020-07-0974794464553217
2020-07-0874330713551543
2020-07-0773617286547211
2020-07-0673331293546114
2020-07-057303843354471
2020-07-047260546354460
2020-07-0372142845544610
2020-07-0271297749543641
2020-07-0170548798539544
2020-06-3069750866535119
2020-06-2968884750533228
2020-06-286813446153040
2020-06-276767393853049
2020-06-26667351201529546
2020-06-25655341409524927
2020-06-24641251726522240
2020-06-23623991318518231
2020-06-2261081823515172
2020-06-216025830350790
2020-06-205995589150791
2020-06-1959064124950780
2020-06-18578151545507815
2020-06-175627016055063111
2020-06-16546651259495243
2020-06-1553406708490917
2020-06-145269841848920
2020-06-1352280111348925
2020-06-12511671390488738
2020-06-11497771346484925
2020-06-10484311485482467
2020-06-0946946963475735
2020-06-0845983675472233
2020-06-0745308462468911
2020-06-064484682646784
2020-06-05440201162467476
2020-06-04428581057459820
2020-06-03418011083457877
2020-06-0240718906450166
2020-06-0139812653443520
2020-05-313915926544156
2020-05-3038894432440942
2020-05-2938462781436776
2020-05-2837681780429148
2020-05-2736901819424397
2020-05-2636082763414680
2020-05-2535319513406634
2020-05-243480621040323
2020-05-2334596403402973
2020-05-2234193535395661
2020-05-2133658614389538
2020-05-2033044828385774
2020-05-1932216691378371
2020-05-1831525457371218
2020-05-173106825936945
2020-05-1630809358368920
2020-05-15304517123669119
2020-05-1429739686355074
2020-05-13290537213476133
2020-05-1228332802334364
2020-05-1127530487327940
2020-05-1027043278323910
2020-05-0926765509322938
2020-05-08262567123191135
2020-05-0725544822305697
2020-05-0624722752295982
2020-05-0523970662287790
2020-05-0423308501278789
2020-05-0322807262269813
2020-05-0222545298268518
2020-05-0122247532266764
2020-04-30217156782603130
2020-04-2921037830247393
2020-04-2820207761238091
2020-04-2719446576228983
2020-04-261887030022064
2020-04-2518570473220243
2020-04-24180977862159124
2020-04-2317311758203596
2020-04-22165537221939144
2020-04-21158317061795162
2020-04-2015125461163355
2020-04-1914664388157832
2020-04-18142765321546104
2020-04-1713744688144282
2020-04-16130566231360135
2020-04-15124336041225141
2020-04-14118294791084131
2020-04-131135043795332
2020-04-121091346492119
2020-04-111044939590221
2020-04-101005445488169
2020-04-099600645812116
2020-04-08895565569678
2020-04-078300738618112
2020-04-06756238950678
2020-04-05717334042837
2020-04-04683335739133
2020-04-03647660135851
2020-04-02587555430748
2020-04-01532148625960
2020-03-31483547519931
2020-03-30436041616845
2020-03-29394428112310
2020-03-2836633001137
2020-03-27336336610628
2020-03-2629972867815
2020-03-2527113146323
2020-03-242397230407
2020-03-2321671823310
2020-03-221985118232
2020-03-211867134215
2020-03-201733180165
2020-03-191553143111
2020-03-181410145102
2020-03-17126511981
2020-03-1611468374
2020-03-1510636931
2020-03-149947121
2020-03-1392315210
2020-03-1277115110
2020-03-1162019611
2020-03-104249800
2020-03-0932610100
2020-03-082254600
2020-03-071793300
2020-03-061465900
2020-03-05872500
2020-03-04623000
2020-03-03321300
2020-03-0219500
2020-03-0114000
2020-02-2914300
2020-02-2811800
2020-02-273100
2020-02-262100
2020-02-251000
2020-02-241000
2020-02-231000
2020-02-221000
2020-02-211000
2020-02-201000
2020-02-191000
2020-02-181000
2020-02-171000
2020-02-161000
2020-02-151000
2020-02-141000
2020-02-131000
2020-02-121000
2020-02-111000
2020-02-101000
2020-02-091000
2020-02-081000
2020-02-071000
2020-02-061000
2020-02-051000
2020-02-041100
Total841018410157935793